arama

 

Radyasyon koruma ürünleri

 

Kurşunsuz radyasyon koruma önlükleri
Radyasyon koruma ürünleri
Polar biomedikal

Twitter

katalog

Polar Biyomedikal Ürünler Ankara


 

Go GreenWeb sayfamıza hoşgeldiniz.

Xenolite Kurşunsuz Özel Üretim Radyasyon ve Gamma Koruyucu Giysi ve aksesuarları.

Sizi şirketimiz ve radyasyondan koruma ürünlerimiz ile teknolojimiz hakkında bilgi almaya davet ediyoruz. Ürün broşürlerimizi inceleyebilir ya da yazdırabilirsiniz.

Lite Tech'de, radyasyon fiziğinin kapsamlı (geniş) bilgi birkimi ile polimer teknolojisi, koruma özelliğinden ödün verilmeksizin dünyanın en hafif koruma ürünlerini üretmek icin birleştirilmiştir. Ürünlerimiz mükemmel uyum ve ergonomik dizaynı sağlamak için  ısmarlama / kişiye özel olarak üretilirler.  Ayrıca, ürünlerimiz çevre dostudur, geri dönüşümlüdür ve kurşun içermez.

Lite Tech, 24'ün üzerinde dünya pazarında, 20 yıldan fazla radyasyon koruma tecrübesine sahiptir. Lite Tech kalite kontrolü ile, hammadde girişinden üretim sonuna kadar koruma ihtiyaçlarınızı sağlar.

XENOLITE Lite Tech Inc. CE sertifikalı ve FDA kayıtlı bir üretici ve Ülkemizde T.C. TAEK onaylı üst düzey ve tam koruma sağlayan eşsiz bir markadır.

 

Polar Biyomedikal, kurşunsuz önlükler, radyasyon tam koruma önlükleri, gözlük ve eldiven ürünleri için radyasyon koruma ürünlerine bakabilirsiniz.

Doğru Nokta